تبلیغات
آموزشی و درمان خودارضائی و انزال زودرس و تقویت قوای جنسی - درمان زود انزالی مردان
به آموزشی و درمان خودارضائی و انزال زودرس و تقویت قوای جنسی خوش آمدید ...
درمان زود انزالی مردان
تعریف : هرگاه مرد زودتر از زن ارضا گردد و لو نیم ساعت به طول بینجامد گوییم این پدیده رخ داده است . این بیماری در جامعه ما بسیار شایع شده است. در پی افزایش سن ازدواج و رواج پدیده هایی همچون خود استمنا و ... باعث شده فرد آنقدر سكس حقیقی را در نظر خود بزرگ كند كه وقتی با آن مواجه میشود قدرت كنترلی كمتری بر خود دارد فلذا زود ارضا میشودعلل : مقاربت با فواحش- سكس در اماكن نامناسب مثلا در ماشین و .. كه توام با ترس از رسوایی باشد باعث میشود كه فرد سریعتر طلب انزال كند و در صورت تداوم از نظر روانشناسی شرطی شده وبه آن خو بگیرد. مشاهده فیلمها و عكسهای محرك و مطالعه داستانهای پور نوگرافی ( هرزه نگاری ) كه معمولا پس از آن خود ارضایی صورت میگیرد نیز در ایجاد این حالت موثر است .ضعف قوای بدنی نیز در ایجاد این حالت موثر است. در كشور های اروپایی به علت دیدگاه انسانی و روابط آزاد كه وجود دارد فرد از زمان كودكی همه را برهنه می بیند در نتیجه چشم عادت می كند اما متاسفانه در كشور ما جوانان با دیدن یك ساق پا بر انگیخته شده و اقدام به خود ارضایی می كنند . در نتیجه طبیعی شده این مسایل برای فرد عامل مهمی در در مان این بیماری ست .

در مان : این بیماری كاملا ریشه عصبی دارد در نتیجه فرد باید تكنیكهای آرامشو تمركز را فرا بگیر د و انجام دهد. متاسفانه عده ای با خوردن تریاك كه گاه تا دو ساعت عمل انزال را به تاخیر میندازد و یا استفاده از اسپریهای بی حس كننده و ....اقدام به درمان این حالت می كنند كه بر همگان روشن نیست به ویژه در مورد مواد مخدر چه آثار زیانباری دارد. تمامی داروهایی كه در این مورد مصرف می گردد رفلكس را به تاخیر انداخته و اعصاب را آرام می كند. اما من به شما توصیه می كنم با روشهای طبیعی اقدام به مهار خود بنمایید :

1- استفاده از كاندوم كه البته برخی مواد بی حس كننده در خود دارند. البته استفاده از كاندوم ضروری ست منتها برای كسانی كه تنها یك شریك جنسی دارند استفاده از اختیاری ست به شرطی كه از دیگر تكنیكهای جلوگیری استفاده نمایند. كاندوم تماس مستقیم را كاهش داده و در رفع این حالت بسیار موثر است .
2- تمركز بر اموری به غیر از سكس مثل یك موزیك آرامش بخش و .... به جای تمركز بر اندام طرف مقابل و یا حالات سكس.... این روش مهم ترین روش است. بر اعصاب خود مسلط شوید و اصول آرامش را تمرین كنید.بنده خود ازین روش بهره جسته و اكنون حتی تا 1 ساعت نیز ركورد داشته ام به نحوی كه اختیار اتمام سكس به دست طرف مقابل میفتد و این برای زنان بسیار حایز اهمیت است كه شما او را به اوج لذت رسانیده اید... این امر باعث وابستگی عمیق وی به شما خواهد شد كه البته امیدوارم قدر قلب رئوف او را بدانید...
3- افزایش تعداد مقاربت نیز بسیار موثر می باشد مثلا از هفته ای دو بار آن را به 5-6 بار در هفته افزایش دهید .
4- روش ماسترز و جانسون ( فشار به آلت توسط شریك جنسی با دست در حین مقاربت تا جایی كه درد جای لذت را بگیرد) كه البته بنده زیاد به آن اعتقاد ندارم.
5- در نهایت ورزش سنگین به همراه خوردن غذاهای كم حجم ولی پر انرژی به جای وعده های سنگین در دیر ارضا شدن تاثیر دارند. اصولا قند خون پایین و تهی بودن معده نیز در دیر ارضا شدن تاثیر دارند. قدیمیها نیز از سفیده تخم مرغ استفاده می كردند ( به صورت استعمال خارجی)

عوارض انزال زودرس : خیانت و یافتن شریك جنسی جدید از علایم این بیماری ست. وقتی انسان كاملا ارضا نمی شود دچار عقده های روانی و افسردگی و ...شده و بالاخره تا حدی میتواند این وضعیت را تحمل نماید . در هر حال به نفر ثانی گرایش پیدا خواهد نمود.

اما اگر شما به این حالت دچارید تا زمانی كه معالجه شوید سعی كنید قبل از دخول و تحریك آلت با نوازش نواحی حساس مثل لاله گوش و سینه ها و نواحی گردن و ....و نیز سكس دهانی به ویژه تحریك كلیتوریس ( چوچوله ) كه بنا به اعتقاد بسیاری از اهل فن حساسترین نقطه زن و در حقیقت آلت جنسی اوست كه بسیار حساس می باشد و نباید با آن خشن رفتار نمود زن را ارضا نمود. می توانید در صورت ارضا شدن با توسل به این اعمال موقتا شریك جنسی تان را ارضا نمایید تا در مان شوید.موضوع :  تقویت قوای جنسی در مردان ، این مطلب توسط دکتر سارا ادمـوند  روز جمعه 15 آبان 1388 در ساعت 05:54 ب.ظ نوشته شد | نظرات()